PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760436}
7,5 2 247
ocen
7,5 10 1 2247
Porzucony według Harlana Cobena
powrót do forum serialu Porzucony według Harlana Cobena

Porzucony

ocenił(a) serial na 9

Serial rewelacyjny, oglądając go czułam się jakbym czytała kolejną świetną książkę Harlana Cobena. Cały serial obejrzałam w 2 dni, aż tak mnie wciągnął i w życiu bym nie spodziewała się takiego zakończenia, jak to Harlan lubi zaskakiwać. Polecam :D

ocenił(a) serial na 9
zozolek_1

Zgadzam się w 100%, ten serial to jak książka Cobena. Żałuję, że serial nie jest na podstawie książki, bo tą to dopiero by się dobrze czytało. Mistrz Harlan Coben!

ocenił(a) serial na 10
kania880

Zgadzam się, serial buduje napięcie tak samo jak w książkach Cobena, no ale co się dziwić? Niestety po wielu tytułach powieści Harlana stają się przewidywalne i schematyczne, ale sentyment do tego pisarza mam nadal - od niego zaczęła się ma miłość do kryminałów. Jako twórca serialu spisał się rewelacyjnie i czekam na więcej! Może coś od Netflixa? To by było bardzo dobre połączenie.

ocenił(a) serial na 8
kania880

Jeśli serial nie jest na podstawie książki Cobena to dlaczego jego nazwisko pojawia się w tytule. I co to za dziwny tytuł w ogóle? The Five ?Ktoś mi to wytłumaczy?

ocenił(a) serial na 8
Dorma

chciałam edytować komentarz bo zobaczyłam że Coben był autorem, ale nie udało się, więc wklejam tu to co edytowałam: Jeśli serial nie jest na podstawie książki Cobena to znaczy, że jego nazwisko pojawia się w tytule dlatego, że go wyreżyserował, tak?. To chyba niezbyt popularny zabieg? Nie widziałam dotąd by serial w tytule nosił nazwisko autora.I co to za dziwny tytuł w ogóle? Co ma oznaczać The Five ? Liczbę ofiar czy może głównych bohaterów?

ocenił(a) serial na 9
Dorma

Coben napisał scenariusz, jest twórcą serialu, dlatego jego nazwisko widnieje w tytule. Ale masz rację, poniekąd żeby przyciągnąć jego fanów. A o tytule nie chce mi się nawet wspominać, bo jak wiadomo czasem polskie tłumaczenia są bez sensu.

ocenił(a) serial na 8
kania880

Chodziło mi o oryginalny tytuł ( jak napisałam): "Co ma oznaczać The Five ? Liczbę ofiar czy może głównych bohaterów?"

ocenił(a) serial na 6
kania880

Czy on czasem nie pojawił się też w jednym momencie? W dziewiątym odcinku, wydaje mi się że facet, który wskazał Markowi stolik w restauracji, w której czekała na niego Pru, to był właśnie Coben :D

zozolek_1

Zgadzam się, jakby czytała książkę Cobena. Dziwię się tylko, że jest tak mało ekranizacji jego książek, fajnie by było, jakby pisał scenariusze do ekranizacji swoich książek - to byłoby mistrzostwo, tak jak ten serial. Ale nawet jeśli nie będzie ekranizacji to mam nadzieję, że Coben rozwinie się nie tylko jak pisarz, ale częściej będzie pisał scenariusze do serialu. Serial jest genialny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones