Rade Šerbedžija

7,3
5 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rade Šerbedžija

Pokazał co umie w "Snatch". Wg. mnie powinnniśmy go pamiętać głównie jako Borysa "Blade".

Bizon

Ta popieram najlepsza scena jak Turkish i Tommy stoja pod domem czekając na Borysa :D

użytkownik usunięty
majer10081989

Albo jak go Kulozęby zabijał.
-Boris what are you doing here?

Bizon

Ja wole go w wydaniu z EUROTRIP'a i sposob w jaki wymawia kultowe:
"Dobrze że przyjechaliscie w lecie, zima bywa bardziej przygnebiajaca" :)

Bizon

Ja go pamiętam dużo bardziej jako Dmitrija Gredenkę

Elvis71

A dla mnie zaś pomimo nie jednej świetnej roli, najlepszy jest fakt że w Batma Begins jego rola była nie wiele różniąca się od zwykłego statysty, a i tak od razu załapałem że to on i pojawił się uśmiech na twarzy ;-)

aleTEMPO

"Oczy szeroko zamknięte" - zagrał właściciela wypożyczalni kostiumów, który musi się uporać ze swoją puszczalską córką. Pamiętny epizod :)

La_Pier

A ja z innej beczki - najlepiej kojarzę go ze świętego gdzie był przeciwnikiem Vala Kilmera

Bizon

Jakbym zbierał ekipę do nowego Wiedźmina, to mógłby zagrać Vesemira.

Bizon

Zastanawiające jest, w jak wielu rolach wystąpił, szkoda tylko, że nikt go nie docenił na tyle, aby dać mu wazną rolę.

countWasilij

Tak, to jest aż nie do uwierzenia! Uwielbiam tego aktora - póki co widziałem z nim 8 filmów i za każdym razem, gdy odkrywam, że w filmie gra ten aktor, jest to dla mnie nieodmiennie bardzo przyjemna niespodzianka. Mam wrażenie, że z każdej roli, jaką bierze ten aktor potrafi ona wykrzesać coś bardzo fajnego. Nigdy nie widziałem go w roli, któa by mi się nie podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones