PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9787}

Stygmaty

Stigmata
7,0 46 216
ocen
7,0 10 1 46216
6,2 4
oceny krytyków
Stygmaty
powrót do forum filmu Stygmaty

http://www.kosciol.pl/article.php/2005030707294285/print


Poczytajcie bo warto. Nie żeby ten film mnie szczególnie do czegoś przekonał ale według mnie Watykan wiele ukrywa. Nie wiem czemu te zwoje są traktowane jako herezje. Kościół się broni - proste. Ma przed czym bowiem jego upadek byłby czymś spektakularnym... Tak wiele prawd nie może ujrzeć światła dziennego... Przecież niedawno odkryto grobowiec rodzinny Jezusa! Był o tym dokument "The lost thomb of Jesus" ale ludzie widząc białe i tak mówią, że jest czarne. Wierzącym w Boga mogę śmiało powiedzieć, że najprawdopodobniej macie rację. Wierzącym w kościół życzę powodzenia...

Mad_X

No okej wszystko fajnie ale jak ja wierze w Boga i chodze do kościoła to co w tym złego? przeciez nawet jeśli kościół to sciema to i tak podczas mszy nic złego sie nie dzieje ... druga sprawa ja nie wierze w kościoł jako isnstytucje ale jako wspolnote wiernych !! czyli mozliwość wspolnej modlitwy i przyjecia Jezusa do serca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones