PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9787}

Stygmaty

Stigmata
7,0 46 216
ocen
7,0 10 1 46216
6,2 4
oceny krytyków
Stygmaty
powrót do forum filmu Stygmaty

Bardzo mi sie podoba, mogę oglądac go codziennie i nigdy mi sie nie znudzi. Nie uważam, żeby był słaby. Jest świetny. A Gabriel Byrne - BOSKI!!!

użytkownik usunięty
a_h28

Mi również film się bardzo podobał. Codziennie oglądać bym go chyba nie mogła, ale co jakiś czas na pewno będę do niego powracać. Szczerze mówiąc, myślałam, ze będzie gorszy, i zostałam mile zaskoczona. Ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 10
a_h28

Podobał mi sie Film i to bardzo...... Patrząc na mój wiek który nie przekracza 18 Był Bardzo ekscytujący z Emocją i dreszczykiem :)

ocenił(a) film na 8
a_h28

Ambitny to ten film nie jest ale ma swój klimat i wciąga.

Oglądałem go kilka razy zawsze do niego wracam z przyjemnością. Trochę tak jak z Obcym, Szklaną pułapką, Terminatorem.

Generalnie polecam.

ocenił(a) film na 9
a_h28

Ma swój nastrój, zawsze będę mówić że jest jednym z moich ulubionych do których chętnie wracam, oglądałam go dawno temu i po nim widziałam wiele podobnych filmów, porównuje go z Egzorcyzmami Emily Rose, te mnie nie poruszyły, nie podobały mi się mimo że przecież nagrywane były parę lat później.Może wynika to z tego że kiedy oglądałam Stygmaty byłam młodsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones